Close
Merkez / Elazığ

Mercan Dondurmaları akıllı makineler ve kurduğu kusursuz sistemle %100 hijyen koşullarında üretim yapmaktadır. Büyük bir hızla artan Artizan dondurma talebini karşılamak amacıyla, mevcut makina parkurumuza ek olarak özel makina grubumuz ile sizlere çok daha kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız kendi bünyesinde kurduğu sistem ile pastörizasyon öncesi gelen taze sütü klarifikatör sistemi ile yeniden temizlemekte ve sonrasında tekrar pastörizasyon işlemine tabi tutmaktadır.

Kullandığımız sütten süt yağına, meyvelerden çikolatalara kadar her ürün Mercan Dondurmaları’nın üretim için aldığı tüm hammadde ve yardımcı maddeler yenilenen laboratuvarlarımızda denetlenerek üretilmektedir.

İlk kurulduğumuz yıldan bugüne HACCP, TSE VE ISO 9001:2200 belgeleri ile kalitesini belgeleyen firmamız 2015 yılında ise kalite, hijyen ve sağlık standartlarının öncüsü olan BRC belgesini almaya hak kazmıştır.

Bütün bu çalışmalar, emeğimiz ve hayal gücümüz ile birleşir ve sizlere 50’ü aşkın Mercan Dondurmaları lezzeti olarak ulaşır.

tr Turkish
X